2008. szeptember 18., csütörtök

Volkswagen T1

Az ötös pakk utolsó darabja ez a penge kis T1-es busz. Mivel marhanagy Bogár fanok vagyunk ezért értelemszerűen a T1 is a kedvencek közé tartozik. Főleg nekem! Tehát a mi kis autónk külsőre nagyon jól néz ki bár a piros színe nem metál hanem sima. A festés számomra hibátlan mivel ezzel a színnel is jól néz ki és maga a réteg vastagsága is normális. Az összes apró részlet tökéletes szépen néz ki még a hátul található légbeömlő nyílás is. Sőt az ajtók között is nagyon kiváló. A lámpái sincsenek elcsúszva szerencsére. Egyetlen hiba az hogy elöl a nagy VW-jel alja hiányzik igazha jó kézügyességem lenne simán pótolhatnám azt is de inkább nem rizikózok vele. Még egy 21 Window feliratú rendszámtáblánk is van ami szerintem kicsit sántít mert a 21 ablakosnak a hátsó sarkokban elméletileg nem kéne hogy legyen ablaka. Ez inkább a Samba Bus-ra vagy pedig a Deluxe-ra hajaz. Egyébként elöl ennek az autónak is elhúzott ablaka van ugyanúgy mint felül. A felsőnek csak az a hátránya hogy itt a panelban eléggé nagy szokott lenni a por ezért hamar telemenne mindenfélével. Az autó alja jó magas és szép fehér lett. Az ok hogy a piroshoz megy a fehér de ezen az autón kivételesen lett volna értelme a csillogósnak. Ettől eltekintve nagyon jó mert legalább nem érnek bele a szép vadi új kerekek a kaszniba. Ja és itt is nagyon hangosan futnak a kerekek. De ami abszolút pozitív hogy kivételesen jól gurul az autó! A beltér kidolgozottságra nem rossz. Minden korrektül néz ki benne egyedül a kormánnyal van némi problémám mert elég érdekesen néz ki hogy egybe van öntve a műszerfallal de ha azt vesszük ezzel arra próbálnak hajazni ahogy az eredetinek is hasonlóan áll a kormánya.
Szóval ennyi volt az 5-ös pakk srácok! Ezen kívül van még kettő ötös de azokat majd később mutogatom be. A jövőben lesz majd még néhány T1 is. Ja és most 2 csemege fog következni!!
Új kerekek, VW jel

Kicsit vastag az alja

Jó kis gép

Nagyon vastag az alja

Penge a belátás

7 megjegyzés:

Névtelen írta...

Jaja, ez inkább Samba, mint 21 ablakos, vagyis másnéven Clipper...

AndrewBoy írta...

Jee! Eddig a Clippert max T2esre hallottam meg Golf I-re

Névtelen írta...

hét mint már Joe-nál írtam, VW forever.(főleg Bogár) Sztem is túl nagy az alja. GOLF 1-re Clipper ?!

AndrewBoy írta...

Úristen akkor penge!! Porsche + Bogár meg minden :):) Amúgy ja Golf 1 Cabrio-ra

Névtelen írta...

Van egy kék Maisto Bogaram, majd annál a postnál rakok fel képet az igazi Bogarunkról is:D És az is kék :D

AndrewBoy írta...

Hehe :D Nekem is van kék Maisto Bogaram :D Meg még sok sok! Ja láttad a VW 1500 Saloon bejegyzésemet?

Névtelen írta...

Láttam, és nekem i kell szereznem egy 1500-öset mindegy, h fehér-e vagy bordó :D